- ELECTRICAL
- Υλικά Σύνδεσης - Στήριξης
- Υλικά Στήριξης
- Brand
- Eurolamp
- ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 212Χ162Χ1.5mm (1010.PF)

3-10 Days
ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 212Χ162Χ1.5mm (1010.PF)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31951
11.40€
Ex Tax: 11.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ 212Χ162Χ1.5mm (1010.PF)
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,410kg |
| Μήκος | 1,5mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1010.PF |
| Πλάτος | 162mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 212mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί (Επικάλυψη με ψευδάργυρο)/ Silver (Zinc-coated) |
